HURTS / Bratislava

Majestic Music Club
Bratislava

V rámci svojho najväčšieho turné, ktoré začne v októbri tohto roku privítame Hurts v bratislavskom Majestic Music Clube (bývalá YMCA) v sobotu 18. novembra.

Kúpiť vstupenku

26. mája Hurts oznámili vydanie svojho štvrtého štúdiového albumu DESIRE, ktorý vyjde 29. septembra na značke Columbia Records. Na koncerte čakajte novinky aj známe hity!

Uplynulo sedem rokov od vydania prelomového singla Wonderful Life a albumu Happiness, ktoré kapele zabezpečili veľký úspech na medzinárodnej scéne. Po triumfálnom štarte kariéry v roku 2010 vydali Theo Hutchcraft a Adam Anderson ďalšie dva albumy Exile (2013) a Surrender (2015) obsahujúce množstvo medzinárodných hitových singlov a rádiových hitov (napr. Stay a Some Kind of Heaven) a ich koncerty sú označované za najinovatívnejšie „live“ podujatia súčasnosti.
Správa o vydaní nového albumu nasleduje krátko po zverejnení nového singla Beautiful Ones, ktorý okamžite získal nadšené ohlasy kritikov.

V predaji sú aj krásne dizajnové vstupenky s možnosťou zakúpenia v kaviarni Soadi Caffe v nákupnom centre Polus v Bratislave.


Kúpiť vstupenku

Newsletter

Chcete vedieť o najnovších podujatiach? Prihláste sa na odber newslettera.