Natalie Imbruglia / Brno

Semilasso
Brno

Pozývame vás na koncert Natalie Imbruglia, austrálskej speváčky, skladateľky, herečky a modelky, ktorá zavíta 29. novembra do brnenského Semilassa!

Kúpiť vstupenku

Opäť budeme mať možnosť zažiť koncert známej speváčky v Českej republike!
Piesne Natalie poznáme z vysielania snáď všetkých slovenských rozhlasových staníc. Na najvyššie priečky hitparád ju katapultoval singel Torn v roku 1997, vďaka ktorému predala viac ako 7 miliónov kusov debutu Left of the Middle.
Stačí si spomenúť na množstvo ďalších strhujúcich hitov ako napríklad Big Mistake, Smoke, That Day, Wrong Impression, Shiver a tiež skvelé aktuálne covery mužských umelcov vydané na albume Male (2015) spracované žensky, elegantne a s veľkým nadhľadom do štýlových akustických verzií (napr. Instant Crush od Daft Punk, Cannonball Damiena Ricea, Friday I´m in Love od The Cure či Only Love Can Break Your Heart Neila Younga).


Natalie Imbruglia doteraz vydala 5 rádových albumov a jednu výberovku singlov. Je známa svojou pracovitosťou vo viacerých umeleckých oblastiach. V mladosti začínala hereckú kariéru v seriáli Neighbours, neskôr hrala v niekoľkých filmoch (napr. Johnny English a Underdogs).

Vďaka pôsobivému zjavu sa dostala do televíznych reklám známej kozmetickej značky.
Okrem umenia sa venuje charite, je označovaná za aktívnu filantropku.


Kúpiť vstupenku

Newsletter

Chcete vedieť o najnovších podujatiach? Prihláste sa na odber newslettera.